logo

Автострахування

Автострахування

Автострахування в Рівному

Кожен день ми стаємо свідками прикрих непорозумінь і автопригод: когото «наздогнали» на дорозі, когото притиснули на автостоянці, залишивши подряпину на ще новенькому авто. На жаль, трапляються і більш серйозні події

В автострахуванні використовується кілька основних груп ризиків:

  • ДТП (будь-яке ДТП з застрахованим автомобілем, незалежно від провини водія)
  • незаконне заволодіння (викрадення, крадіжка, ДТП в результаті викрадення, крадіжка обладнання)
  • протиправні дії третіх осіб (хуліганство, вандалізм, підпал і ін.)
  • стихійні лиха (злива, град, землетрус, зсув, осідання грунту та ін.)     пожежа, вибух, самозаймання (також в результаті короткого замикання в проводці)
  • зовнішній вплив (попадання каміння, падіння дерев або їх частин, падіння літальних апаратів або їх частин, напад тварин)

У ряді випадку при страхуванні автомобіля можна вибирати ризики, від яких буде застрахований автомобіль. Однак ризик крадіжки, як правило, страхується тільки в повному пакеті ризиків. Найбільшу питому вагу в тарифі має ризик ДТП, оскільки він найбільш ймовірний.

ОСАГО “Автоцивілка” м.Рівне

ОСАГО, або, як частіше говорять, «автоцивілка» – обов’язковий вид страхування цивільної відповідальності, який захищає водія від непередбачених витрат по відшкодуванню завданих збитків третім особам: пішоходам, іншим авто, майну.

Страхування за програмою ОСАГО в Рівному передбачає відшкодування потерпілому моральної шкоди. Відповідно до Закону *, страховик компенсує не більше 5% ліміту відповідальності. Якщо суд виніс рішення виплатити потерпілому велику суму, то відсутню різницю виплачує винуватець події.

Скільки коштує обов’язкове страхування в Рівному ОСАГО?

Вартість ОСАГО залежить від об’єму двигуна автомобіля і водійського стажу.

Наприклад, якщо водій-початківець придбав Daewoo Lanos з об’ємом двигуна 1,6 л, то, поставивши його на облік в Києві, за страховий поліс він заплатить 372,52 грн. за рік. Досвідченому драйверу зі стажем понад 10 років страховка обійдеться в 279,39 грн. Правда, якщо він захоче, щоб дія поліса поширювалося ще й на дружину-новачка, то ціна залишиться колишньою – 372,52 грн.

А ось страховий поліс для початківця автовласника Lexus з об’ємом двигуна 4,7 л буде коштувати 739,8 грн, в той час як для досвідченого, з 10-річним стажем, сума менше – 554,85 ​​грн.

АВТОСТРАХУВАННЯ РІВНЕ