logo

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО

Компанія «Новосат», існує на ринку більше 7 років. Вона займається технічним обслуговуванням і ремонтом фактично всіх видів транспорту, починаючи від легкових автомобілів і закінчуючи великогрузами.

До цього моменту в країні з’явилося досить багато забезпечених, заможних людей. Купуючи серійний автомобіль, така людина, найчастіше, хотів би отримати в своє розпорядження не тільки транспортний засіб (нехай навіть сучасне і досконале), але індивідуальний, ексклюзивний екіпаж, не схожий на сотні і тисячі своїх «побратимів». Це повинна бути машина зі своїм оригінальним екстер’єром та інтер’єром салону, оснащена всім необхідним обладнанням для комфортної їзди, забезпечення безпеки в русі і на стоянці, розваги пасажирів, водія в дорозі і на відпочинку.

Сьогодні основними напрямками нашої діяльності є: обладнання автомобілів-офісів з VIP-салонами, оснащеними всім необхідних для роботи в русі, спілкування з партнерами по бізнесу та відпочинку; підготовка машин, призначених для подорожей, з бортовими системами навігації і розваг в дорозі; створення ексклюзивних салонів в автомобілях представницького класу; відновлення неповторних, оригінальних інтер’єрів ретро-екіпажів; інсталяція високоякісних мультимедійних автомобільних систем. Ми займаємося також зміною екстер’єру та інтер’єру серійних машин, оснащенням їх навігаційним обладнанням, охоронними комплексами і системами сигналізації, комплектами мобільного зв’язку, будь-яким додатковим устаткуванням і аксесуарами.

Компанія розвивається буквально кожен день, зростає її матеріальна база, розширюються виробничі потужності, приймаються на роботу нові співробітники. Ми пишаємося своєю командою, в якій кожен є професіоналом, майстром у своїй справі. Кращим доказом цього є наші проекти -самі цікаві роботи по тюнінгу салону та інсталяції автомобільних мультімедіасістем.

Наша мета – стати кращою в Україні компанією з тюнінгу автомобілів, і ми робимо все для цього. Наш девіз не той, давно відомий, що «клієнт завжди правий». Це очевидно, а значить, надто банально. У нас замовник повинен отримати повний, замкнутий цикл обслуговування в атмосфері довірчого, ділового співробітництва та, якщо хочете, дружньої участі. Доручивши нам свого улюбленого «залізного коня», його господар повинен відчувати себе так само комфортно, немов той раніше знаходиться у своїй «стайні», і з ним не може статися нічого непередбаченого.

Ми готові задовольнити потреби успішної людини, який добре собі уявляє, за що платить гроші. Права на помилку просто немає, адже доводиться мати справу з дорогими і дуже дорогими машинами. Але це і найцікавіші для справжнього майстра автомобілі та проекти, кожний з яких індивідуальний.

Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль став таким, яким ви хотіли б його бачити, і навіть краще – довірте його нам!