logo

Евакуатор в м.Рівне

Працюємо 24 години на добу

evakuator_rivneКомпанія «Евакуатор Рівне» надає послуги евакуації автотранспорту по Рівному і всій Україні, а також цілодобову техдопомогу на дорогах. Ми пропонуємо тільки якісні послуги евакуатора за найнижчими цінами, діє гнучка система знижок для наших партнерів і постійних клієнтів.

Вітаємо Вас на офіційному сайті компанії «Евакуатор Рівне», яка займається наданням послуг евакуатора (евакуації автотранспорту).

Евакуатор (Рівне і область) – це спеціальний транспорт, пристосований для навантаження різних видів техніки. Використовують послуги евакуатора в Рівному лише в тому випадку, якщо порушені правила паркування, трапилася аварія або дорожня поломка, яку неможливо усунути на місці і необхідна транспортування до СТО. Перевезення транспорту здійснюється методом навантаження, або ж, буксирування. Природно, даним видом діяльності займаються виключно ті, у кого є автоевакуатор і потрібне обладнання. Ми працюємо довгий час на ринку даних послуг і маємо штат професіоналів, які вміють впорається з будь поставленим завданням.

Побачити техніку і те як ми працюємо можна в розділі наша техніка.

На жаль, послуги евакуатора в Рівному є невід’ємною частиною життя автовласників Рівного, тому, що на дорозі можуть трапитися будь непередбачувані ситуації, поломка, а чого гірше, ДТП, де евакуатор буде Вам просто необхідний. Більшість автомобілістів хоча б раз, але потребували послуг евакуатора. Найчастіше водій не пам’ятає напам’ять номери служби евакуації, а також ніде не записує їх, що є однією з головних помилок, адже послуги евакуатора можуть знадобитися в найбільш непередбачуваний момент. Саме в такий момент на виручку приходить Інтернет.

Звернувшись в компанію Евакуатор Рівне, Ви маєте унікальний шанс отримати знижки на послуги евакуатора (Рівне та Україна). У разі якщо евакуація автомобілів буде виконуватися далі, ніж 300 км від Рівного, то плата за виклик не стягується
Пропонуємо Вам ознайомитися з повним переліком послуг, які надає наша фірма:

евакуація автомобіля в будь-якій точці України;
евакуація автомобілів після ДТП;
евакуація машини за допомогою жорсткої зчіпки;

Евакуатор дешево – вартість (ціна) послуг на евакуацію авто

У нашому автопарку тільки найнадійніші і перевірені евакуатори, ціни на послуги яких цілком демократичні. До плюсів нашої компанії можна віднести те, що завдяки великій кількості машин, автомобіль техдопомоги або евакуатор зможе дістатися до місця дорожньої проблеми за дуже короткий час. Якщо Ви почули фразу «евакуатор дешево», то це ні в якому разі не означає, що у власників такого гасла низька якість послуг, скоріше навпаки – низькі ціни можуть дозволити собі тільки конкурентоспроможні компанії з відмінним рівнем сервісу і прекрасною роботою персоналу.

Навантаження й розвантаження Вашого автомобіля здійснюється за такими тарифами:

Легкові автомобілі – від 50грн.
Джипи – 100грн.
Тарифікація за транспортування автомобіля стягується за 1 км. Ціна на послуги евакуатора у Рівному або Україні становить 6 грн. / Км.

Як викликати евакуатор?

Особливо складно знайти евакуатор у Рівносу на місці ДТП, адже сьогодні мало хто зупиниться біля зламаного авто. Ну і де ж в цих жахливих умовах взяти телефон диспетчерської? Ми живемо в новому столітті, адже те, що не було доступно раніше, доступно зараз. Стільниковий телефон сьогодні став доступною для всіх річчю, і без нього уявити своє життя не можливо. Якщо ж у Вас немає візитки з потрібним евакуатором, достатньо зателефонувати товаришеві, щоб той вбив у пошуковику «Google» запити: «евакуатор Рівне дешево» або ж «евакуатор Рівне ціна» і відразу ж буде отримана корисна інформація з цінами, і умовами для перевезення. Звичайно, найекономніші автовласники можуть попросити допомоги у проїжджих водіїв, однак така допомога, без виклику автоевакуатора може обернутися ще більшими проблемами, адже неправильно здійснений ремонт вимагає ще більших витрат на відновлення Вашого авто. Ну, а якщо водій який все-таки вирішив Вам допомогти, не досвідчений? .. Ви піддаєтеся виникненню ДТП. Через подібних ризиків набагато безпечніше користуватися послугами евакуаторів у місті Рівне, та й по всій Україні саме в нашій компанії.

У «Евакуатор Рівне» надається можливість викликати евакуатор цілодобово. Для здійснення замовлення Вам потрібно буде надати нашому оператору наступну інформацію:

  • марку (обов’язково) та орієнтовну масу машини
  • наявність пошкоджень на Вашому автомобілі
  • справність рульового управління
  • Ваше місце розташування або точку замовлення евакуатора
  • Ваші контактні дані

Отримавши необхідну інформацію, оператори нашого call-центру справлять пошук найближчого евакуатора і прокладуть оптимальний маршрут руху евакуатора, для надання термінової допомоги і подальшої доставки автомобіля в техцентр.

Ми чекаємо Ваших дзвінків на протязі 24 годин 7 днів на тиждень і готові допомогти Вам незалежно від складності проблеми. Компанія Евакуатор Рівне спеціалізується на наданні послуг евакуатора в Рівному і Україні цілодобово і недорого.

Телефонуйте:

+38 (067) 777-80-08
+38 (063) 539-75-98
+38 (067) 732-35-44
Обсуждение закрыто.